باکس آفیس: فیلم Venom رکورد 80 میلیونی زد _ برامودا سیستم

برامودا سیستم :


در جایگاه اول باکس آفیس فیلم Venom که در دنیای مرد عنکبوتی می‌گذرد، در 4250 سالن روی پرده رفت و 80 میلیون دلار فروخت. رکورد فروش افتتاحیه در ماه اکتبر متعلق به فیلم «جاذبه» بود که در سال 2013 بیش از 55 میلیون دلار کسب کرده بود. همچنین «ونوم» بعد از «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» دومین افتتاحیه موفق سال را به نام خود زد. 59 درصد از تماشاگران این فیلم مرد بودند و فقط 36 درصد از آنها بالای 25 سال سن داشتند. در بازار خارجی هم «ونوم» با نمایش در 58 کشور توانست بیش از 125 میلیون دلار به جیب سازندگانش بریزد و رده اول را به نام خود کند.

در رتبه دوم فیلم A Star Is Born از وارنربروز موفقیت دیگری برای این کمپانی محسوب می‌شود که مانند Venom فراتر از انتظارات ظاهر شده است. این فیلم در داخل آمریکا 42.6 میلیون دلار از 3686 سالن سینما فروش داشت. این درام رمانتیک در خارج از آمریکا 14 میلیون دلار از 31 منطقه‌ی اول خود فروخت و اکران جهانی خود را به 56.5 میلیون دلار رساند. انگلستان با 5.3 میلیون دلار فروش، بهترین مارکت خارجی این فیلم بود.

انیمیشن Smallfoot محصول برادران وارنر با 14.9 میلیون دلار از دومین آخر هفته اکرانش در رده سوم ایستاد و مجموع فروشش بعد از ده روز به 43 میلیون دلار رسید. این فیلم در دومین هفته اکرانش با افت ۳۵ درصدی روبرو شد. این انیمیشن داستانی «میگو» (Migo) یک خرس پشمالوی مهربان را روایت می‌کند که زندگیش زمانی دگرگون می‌شود که وی می‌فهمد انسان‌ها وجود دارند. وی سعی می‌کند بقیه افراد روستا را نیز مطلع کند اما کسی حرف‌های او را باور نمی‌کند، بنابراین میگو سفرخود را برای پیدا کردن انسان‌ها و اثبات ناآگاهی به بقیه اهالی دهکده آغاز می‌کند.

فیلم کمدی Night School در دومین آخر هفته نمایش حدود 55 درصد از تماشاگران خود را از دست داد و با 12.2 میلیون دلار چهارمین فیلم پرفروش هفته شد و به جمع فروش ده‌روزه‌ی 46.8 میلیون دلاری در آمریکای شمالی دست‌یافت. این فیلم در سطح جهانی تابه‌حال 58.7 میلیون دلار فروش داشته است.

فیلم The House With a Clock In It’s Wall محصول یونیورسال هم با 42 درصد افت فروش وارد سومین هفته اکران شد و 7.3 میلیون دلار فروخت. کل مبلغ فروش این فیلم در آمریکای شمالی به 55 میلیون دلار رسیده است و جمع فروش 87.4 میلیون دلار در سطح جهانی رسید و  جایگاه پنجم باکس آفیس آمریکای شمالی قرار گرفت.

فیلم A Simple Favor در مقام ششم باکس آفیس هفته قرار گرفته است. این فیلم در مقایسه با هفته گذشته کاهش فروشی برابر با 47.6 درصد داشته و توانسته در بازار به فروش 3 میلیون دلار دست پیدا کند. مجموع فروش خانگی این فیلم پس از چهار هفته اکران به 49 میلیون دلار رسیده است.

در مقام هفتم باکس آفیس این هفته شاهد خودنمایی فیلم ترسناک راهبه 2018 هستیم. فیلم ترسناک راهبه در افتتاحیه، فروش فوق العاده‌ای را تجربه کرد. این فیلم استودیوی برادران وارنر به فروشی برابر با 2.6 میلیون دلار دست پیدا کرده و مجموع فروش خانگی آن را به 113 میلیون دلار افزایش داده است. فیلم The Nun توانسته در بازارهای خارجی فروشی برابر با 233 میلیون دلار را تجربه کند که این موضوع مجموع فروش جهانی آن را به 347 میلیون دلار رسانده است. این فروش بالا موفقیتی بزرگ برای این فیلم ترسناک محسوب می شود.

در رتبه هشتم جدول باکس آفیس، فیلم ترسناک Hell Fest با فروش 2 میلیون دلار در 2،297 سینما قرار دارد. این نتیجه خوبی برای این فیلم کم بودجه است که با بودجه اعلام شده 5.5 میلیون دلار ساخته شد. Hell Fest بهتر از فیلم مشابه‌ای که در ماه جولای اکران شده بود، یعنی Unfriended: Dark Web کار کرد (هرچند که در تعداد کمتری سینما دیده شده است). همچنین Hell Fest عملکرد ضعیف‌تری از هفته آغازین فیلم Slender Man داشته که در ماه گذشته به سینما امد و فروش آن در حدود همان تعداد سینماها به 11.3 میلیون دلار رسید. در مجموع، این نتیجه به اندازه کافی برای یک فیلم R-rated خوب است.

جایگاه نهم باکس آفیس به فیلم فوق العاده Crazy Rich Asians تعلق دارد، که در آخر هفته هشتم خود، 2 میلیون دلار به دست آورد. این فیلم کمپانی Warner Bros در حال حاضر 169 میلیون دلار از زمان اکرانش در اوایل ماه اوت به دست آورده است.

فیلم Predator در هشتمین هفته حضور خود در جدول باکس آفیس با 1 میلیون دلار به عنوان رتبه دهم رسیده است، و این بدین معنی است که ریبوت fox تاکنون 50 میلیون دلار ناامید کننده را به دست آورده است.

در رتبه‌های پایین‌تر جدول، فیلم‌های White Boy Rick با فروش 630 هزار دلار، فیلم Free Solo با فروش 540 هزار دلار و فیلم The Hate U Give که برای اولین بار در جدول باکس آفیس قرار گرفته و هفته اول اکران خود را می‌گذراند با فروش 512 هزار دلاری در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.
لیست 10 اثر پرفروش باکس آفیس آخر هفته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *