بزرگترین گروه سئو در تلگرام Techseo گروه تلگرام وبمستران ایران _ برامودا سیستم

برامودا سیستم :

گروه سئو در تلگرام به نام techseo تحت حمایت مجله تکنولوژی نیوز راه اندازی شده است که محلی مناسب برای تبادل نظر، انتقال دانش و تجربیات کارشناسان، متخصصین و فعالان حوزه سئو، وبمسترینگ و دیجیتال مارکتینگ می باشد. رسالت گروه وبمستران تِک سئو، دور هم جمع کردن کارشناسان و متخصصین و ایجاد بستری مناسب برای تبادل نظر، گفتگو و همچنین ایجاد سمینارهای تخخصی سئو با اسپانسری مجله Tech-news است. امید است که تازه کاران و مبتدیان نیز بتوانند از این فرصت بهره ببرند و از آموزش ها و تجربیات اساتید و کارشناسان حاضر در این گروه سئو تلگرام استفاده کنند.
   عضویت در گروه تلگرامی سئو
گروه سئو تلگرام مناسب چه افرادی می باشد؟

اگر مبتدی هستید و به کسب تجربه و دانش تخصصی سئو علاقه دارید، گروه تلگرامی سئو techseo مناسب شما خواهد بود. کافی ست وارد گروه تلگرامی وبمستران تک سئو شوید و سوالات و چالش های خود را مطرح کنید و منتظر پاسخ اساتید و متخصصین دلسوز باشید.
کارشناسانی که جویای کار هستند، با ملحق شدن به این گروه تخصصی سئو و کمک کردن به مسائل و مشکلات مالکین سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی، می توانند دانش و توانایی های علمی و فنی خود را به زخ مالکین وبسایت های حاضر در گروه بکشند و فرصتی برای استخدام پیدا کنند.
متخصصین و اساتید باتجربه ای که قصد دارند کسب و کار را توسعه بیشتری دهند، می توانند با پیوستن به گروه وبمستری تِک سئو با فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ مرتبط باشند و به بحث و تبادل نظر بپردازند.

لینک دعوت به گروه سئو کاران و وبمستران techseo :
https://t.me/joinchat/Jf0-q1E7gEsHA9KjJjgdMA

به اشتراک گذاري اين مطلب:

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=68275

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *